Vampire Tavern
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


a megújult Vámpírkávézó.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vampire Tavern

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Viliem
Betévedt vándor
Betévedt vándor
Viliem


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Oct. 04.

Vampire Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Vampire Tavern   Vampire Tavern Icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:57 pm

Mindenkinek Szép napot .

Először is köszönöm a meghívást, örömömre szolgál újra itt lenni.
Láttam írta valaki azt hogy "megszegne egy törvényt"(mármint a vámpír) érdekes, ha az ember áthágja a törvényt tudva azt hogy megbüntetik és mégis megteszi akkor véleményem szerint egy vámpír is áthágja azt. És azt is olvastam hogy valaki az érzelmekről beszélt hogy a vámpíroknak inkább ösztönei van, mint sem érzései. Ez nem igaz, mert egy állatnak is vannak ösztönei, mégis vannak érzelmei , bizonyított tény. Tehát ne úgy könyveljünk el egy vámpírt mint egy ragadozót, gyilkost. Ha nem inkább úgy hogy ő is küzd a megélhetéséért.

Még majd írok. Köszönöm. Smile


A hozzászólást Viliem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 17, 2010 5:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
SakuraHana
Új vendég
Új vendég
SakuraHana


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Oct. 09.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pécs

Vampire Tavern Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vampire Tavern   Vampire Tavern Icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 11:22 am

Hűű!Ilyen szépen nem tudtam volna elmondani.Komolyan irigylem önt,hogy ilyen szépen tudja kifejezni magát.Bár szerintem az egy kicsit ütős volt,hogy egy kutyához hasonlította a vámpírokat. Laughing Ennek ellenére egyet értek önnel.Szerintem sem eszetlen ösztönlényekről van szó,ha a vámpírokról beszélünk.
További szép napot! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Vampire Tavern
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Tavern :: Vampire Tavern :: Fórum-
Ugrás: